tel.22 618 72 25

Święta


Zapraszamy do wspólnego spędzenia Świąt Bożego Narodzenia. Ten czas to okres, którego nie powinniśmy przeżywać sami. Czy musimy każdego roku rozpoczynać ten wspaniały okres zmeczeni przygotowaniami do niego, czy nie warto, aby ktoś za nas przygotował uroczyście nasze Święta, które spędzimy we wspólnym gronie? Życząc Państwu spokojnych świąt spędzonych w gronie przyjaciół zapraszamy do wspólnego świętowania. Poniżej znajdują się aktualna nasza lista ofert na Święta:

OSTATNI APARTAMENT!

Toruń 23-12-2018 r.

BAJECZNE ŚWIĘTA W TORUNIU (STARE MIASTO)

Zapraszamy na święta w niezwykle czarownym mieście jakim jest Toruń, szczególnie jego Stare Miasto, gdzie spędzimy tegoroczne święta.

OSTATNIE 2 POKOJE!

Mrągowo 23-12-2018 r.

BOŻE NARODZENIE NA MAZURACH W MRĄGOWIE

Zapraszamy do spędzenia z nami świąt Bożego Narodzenia w dziewiczo czystej krainie Wielkich Jezior Mazurskich, w polskiej stolicy Country - Mrągowie.

 

Ciechocinek 23-12-2018 r.

MAGICZNE ŚWIĘTA W PAŁACU W CICHOCINKU

Zapraszamy na święta w niezwykle czarownym mieście jakim jest Toruń, szczególnie jego Stare Miasto, gdzie spędzimy tegoroczne święta.

PROMOCJA DO 30.12.2018 r.

Mielno 19-04-2019 r.

WIELKANOC NAD MORZEM (Z ZABIEGAMI)

Wielkanoc w nad Bałtykiem, w uroczym i cichym jeszcze o tej porze roku, Mielnie-Unieściu jest świetnym momentem na wypoczynek i odetchnięcie świerrzym powietrzem wiosennej bryzy.